RMK65R280SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMK65R280SN
JLCPCB Part #
C3029910
Package
DFN(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1.126nF 15A 2.4pF 26nC@10V 280mΩ@10V 4V 650V 96W N-Channel DFN(8x8) MOSFETs ROHS