RMA70R380SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMA70R380SN
JLCPCB Part #
C3029905
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 118W 11A 19.2nC@10V 2pF 37pF 380mΩ@10V 4V 700V 852pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS