RMA65R380SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMA65R380SN
JLCPCB Part #
C2988251
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 11A 37pF 380mΩ@10V 4V 650V 852pF N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS