RMD070N10S
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMD070N10S
JLCPCB Part #
C2988262
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 100V 102W 12pF 3.041nF 3V 42nC@10V 486pF 70A 8.6mΩ@10V N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS