VT1A471M-CRF65
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
VT1A471M-CRF65
JLCPCB Part #
C22472102
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS