RVT0J331M0607
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
RVT0J331M0607
JLCPCB Part #
C18221521
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 105mA@120Hz 330uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS