RZS1V221M-CRE77
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
RZS1V221M-CRE77
JLCPCB Part #
C22363470
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 220uF 35V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS