VT1E470M-CRE54
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
VT1E470M-CRE54
JLCPCB Part #
C5123990
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 25V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS