VT1H2R2M0405
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1H2R2M0405
JLCPCB Part #
C335976
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 12mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS