RVE1V470M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVE1V470M0605
JLCPCB Part #
C131122
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 170mA@120Hz 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm 850mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS