RZH1H331M1213
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RZH1H331M1213
JLCPCB Part #
C33553759
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 330uF 50V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS