VT1E330M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1E330M0505
JLCPCB Part #
C239257
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 30mA@120Hz 33uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS