RVE1H100M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVE1H100M0505
JLCPCB Part #
C107394
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 3Ω 5.4mm 50V 55mA@120Hz 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS