SVC1V331M0810
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
SVC1V331M0810
JLCPCB Part #
C51949172
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 217mA@100kHz 330uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS