RT1J220M0607
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RT1J220M0607
JLCPCB Part #
C267472
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@125℃ 22uF 6.3mm 60mA@120Hz 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS