MCR10ERTF1914
MFR.Part #
MCR10ERTF1914
JLCPCB Part #
C19350453
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS