LTR18EZPJ821
MFR.Part #
LTR18EZPJ821
JLCPCB Part #
C510235
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS