UCR03EVPFLR130
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR03EVPFLR130
JLCPCB Part #
C7372282
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 130mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS