RN73H1JTTD5100D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5100D100
JLCPCB Part #
C4286551
Description
100mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS