ESR01MZPJ622
MFR.Part #
ESR01MZPJ622
JLCPCB Part #
C6245036
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS