UCR01MVPFLR130
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UCR01MVPFLR130
JLCPCB Part #
C6343816
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 125mW 130mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS