ESR10EZPJ275
MFR.Part #
ESR10EZPJ275
JLCPCB Part #
C4314041
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS