TRR03EZPJ824
MFR.Part #
TRR03EZPJ824
JLCPCB Part #
C4014753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS