TRR03EZPJ823
MFR.Part #
TRR03EZPJ823
JLCPCB Part #
C3977420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS