TRR03EZPF5600
MFR.Part #
TRR03EZPF5600
JLCPCB Part #
C4336915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS