ESR10EZPJ150
MFR.Part #
ESR10EZPJ150
JLCPCB Part #
C253343
Description
-55℃~+155℃ 150V 15Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS