TRR03EZPF1102
MFR.Part #
TRR03EZPF1102
JLCPCB Part #
C4162537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS