TRR03EZPF1100
MFR.Part #
TRR03EZPF1100
JLCPCB Part #
C4239871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS