TRR01MZPF8251
MFR.Part #
TRR01MZPF8251
JLCPCB Part #
C3988930
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS