TRR01MZPF8201
MFR.Part #
TRR01MZPF8201
JLCPCB Part #
C7402325
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS