TRR01MZPF64R9
MFR.Part #
TRR01MZPF64R9
JLCPCB Part #
C4063434
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS