MCR03EZPFX6040
MFR.Part #
MCR03EZPFX6040
JLCPCB Part #
C308288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS