TRR01MZPF6490
MFR.Part #
TRR01MZPF6490
JLCPCB Part #
C4227939
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS