TRR03EZPJ475
MFR.Part #
TRR03EZPJ475
JLCPCB Part #
C4244451
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS