TRR01MZPF3013
MFR.Part #
TRR01MZPF3013
JLCPCB Part #
C5966375
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS