TFZVTR13B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TFZVTR13B
JLCPCB Part #
C253537
Package
SOD-323HE
Description
1 Independent 12.55V~13.21V 13V 14Ω 200nA@10V 500mW SOD-323HE Zener Diodes ROHS