ESR01MZPJ392
MFR.Part #
ESR01MZPJ392
JLCPCB Part #
C6040126
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS