TFZGTR7.5B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TFZGTR7.5B
JLCPCB Part #
C84989
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 500mW 500nA@4V 7.07V~7.45V 7.5V 8Ω SOD-323FL Zener Diodes ROHS