TCSP1D106M8R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TCSP1D106M8R
JLCPCB Part #
C1952946
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 6Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS