ESR10EZPF1300
MFR.Part #
ESR10EZPF1300
JLCPCB Part #
C2106958
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS