SMF10VTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SMF10VTR
JLCPCB Part #
C3698993
Package
SOD-123F
Description
1 100nA 10V 11.1V 11.8A@10/1000us 17V 200W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS