ESR25JZPJ102
MFR.Part #
ESR25JZPJ102
JLCPCB Part #
C4160848
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS