SFR18EZPF1201
MFR.Part #
SFR18EZPF1201
JLCPCB Part #
C5910947
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS