ESR01MZPJ331
MFR.Part #
ESR01MZPJ331
JLCPCB Part #
C2086348
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS