KTR10EZPF8452
MFR.Part #
KTR10EZPF8452
JLCPCB Part #
C2083410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS