MCR18ERTF4322
MFR.Part #
MCR18ERTF4322
JLCPCB Part #
C19394030
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS