UCR01MVPFLR240
MFR.Part #
UCR01MVPFLR240
JLCPCB Part #
C6305093
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 240mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS