SFR01MZPJ103
MFR.Part #
SFR01MZPJ103
JLCPCB Part #
C472875
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS