KTR25JZPF8R20
MFR.Part #
KTR25JZPF8R20
JLCPCB Part #
C4277188
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS