SFR01MZPF7501
MFR.Part #
SFR01MZPF7501
JLCPCB Part #
C4051497
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS